Коростенське управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

28 Липня, 2023 р., 10:06
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що через систему швидкого оповіщення надійшло повідомлення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 липня 2023 року № 2023.4690-fup 2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).
25 Липня, 2023 р., 13:24
Сальмонельоз – це гостре кишкове інфекційне захворювання, збудником якого є бактерії роду Salmonella, що вражають переважно травну систему людини.
13 Червня, 2023 р., 15:30
Внаслідок терористичного знищення Каховської ГЕС у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та на Дніпропетровщині спостерігається масовий мор риби. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Велика ймовірність загибелі риби найближчими днями може скластися і в інших постраждалих регіонах країни.
08 Червня, 2023 р., 11:23
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, звернути особливу увагу на продукцію нижче вказаного виробника. Відповідно інформаційного повідомлення отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 05 червня 2023 року № 2023.3251-fup 2, стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул. Тростянецька, 47/154, м. Київ, 02175).
05 Червня, 2023 р., 16:20
Паперова книга скарг та пропозицій раніше була обов’язковим атрибутом не тільки всіх магазинів, але і ресторанів, перукарень, тощо. Проте в наш час цифрових технологій споживачеві доступні більш ефективні способи залишити скаргу або відгук.
01 Червня, 2023 р., 13:53
Шановні жителі громади! На території Коростенської територіальної громади Житомирської області зареєстровано 2 випадки захворювання на ботулізм. Будьте пильними!
13 Квітня, 2023 р., 13:59
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що станом на 11.04.2023 року у населеному пункті с. Давидки по вул. Центральна, Горщиківської сільської ради, Коростенського району зафіксовано випадок сказу собаки.
11 Квітня, 2023 р., 12:09
Наближається пора Великодніх свят та поминальних днів. У період свят, зазвичай, люди готують та споживають багато різноманітних страв. Нерідко ці страви зберігаються протягом тривалого часу, буває і у неналежних умовах. Це підвищує ризик псування харчових продуктів і, як наслідок, можливості виникнення харчових отруєнь.
05 Квітня, 2023 р., 15:50
Упродовж тижня з 24 по 30 березня у Житомирській області зафіксували 1398 випадків захворювання на COVID-19,а це на 9% менше,ніж за попередній тиждень.
21 Березня, 2023 р., 15:17