Коростенське управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

27 Лютого, 2023 р., 20:27
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, звернути особливу увагу на продукцію нижче вказаного виробника.
27 Лютого, 2023 р., 19:00
27 Лютого, 2023 р., 18:42
23 Лютого, 2023 р., 12:33
30 Січня, 2023 р., 15:01
Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє про те, що Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів отримано лист ТОВ ФІРМА «АПРЕЛЬ» від 20.01.2023 року № 1-20/01 стосовно виявлення фактів фальсифікації продукції, виробництва вказаного підприємства, а саме: масла солодковершкового екстра 82,5%.
30 Січня, 2023 р., 14:57
Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04 січня 2023 року № 11.1.3-20/257 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19 січня 2023 року № 2022.3810-fup 3, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).
10 Січня, 2023 р., 16:14
Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04 січня 2023 року № 11.1.3-20/257 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 28 грудня 2022 року № 2022.7602, стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheco, Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», проспект Ювілейний, 42 А, кв. 14, м. Харків, 61153).
30 Листопада, 2022 р., 11:06
Як відомо, стан організму людини залежить від чистоти повітря, способу життя, якості продуктів харчування, а також питної води. Забруднена питна вода згубно впливає на здоров’я людини. Мільярди вірусів і бактерій у воді призводять до спалахів епідемій, інфекційних захворювань, а токсичні речовини – до масових отруєнь. Вода є найпростішим хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету.
14 Липня, 2022 р., 20:39
У кожної господині в будинку зберігаються закупорені банки овочів, фруктів, ягід, грибів власного приготування. Відкрити взимку приготовані своїми руками делікатеси – баночку маринованих огірочків чи грибочків – особливе задоволення. Але при недотриманні правил приготування консервованих продуктів в банці може критися смертельна небезпека – ботулізм. Що ж таке «ботулізм» і як від нього вберегтися. Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу м’язів, у випадках відсутності своєчасного звернення та самолікування може наступити смерть.
07 Червня, 2022 р., 10:07
Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як захиститися населенню від нього?