Допомога від Village Church медичним працівникам сіл Межирічка, Васьковичі, Бехи

Дата: 05.08.2020 11:18

Третього серпня в ході робочої поїздки по району заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик побував у фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Межирічка та Бехи, а також у Васьковицькій амбулаторії, де поспілкувався з медичними працівникам на тему дотримання сільськими жителями умов адаптивного карантину, умов праці та потреб медиків, передав медичні маски, дезінфікуючі засоби від благодійної організації Village Church (США).

Зазначимо, що такого року допомога раніше вже надавалась до КНП «Коростенська районна лікарня Коростенської районної ради» та інших медичних закладів району.

Нещодавно завдяки співпраці медиків району та Village Church жителі сіл Васьковичі та Грозине мали змогу безкоштовно пройти медичне обстеження.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації