Жителі села Новина отримали гуманітарну допомогу

Дата: 11.08.2020 14:43

Сьогодні жителі села Новина отримали від Коростенського районного Центру соціальних служб допомогу у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку. Доставили гуманітарний груз до людей особисто заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик та директор районного Центру соціальних служб Любов Барановська.

Нагадаємо, що дана гуманітарна допомога була отримана від норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов» за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка.

На сьогоднішній день такого роду допомогу вже отримали отримали жителі сіл Берестовець та Ходаки, Мединівка, Сарновичі, Холосне, Нивки та Злобичі, а також жителі Кожухівської сільської ради.

Нещодавно відбулась зустріч голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка з директором благодійної місії ТНК «Віра, Надія, Любов» Відаром Аксельсеном (Норвегія), на якій очільник району щиро подякував благодійникам за надану підтримку соціальним закладам, родинам, що перебувають в складних життєвих обставинах, дітям з особливими потребами, одиноким, престарілим громадянам Коростенського району.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації