Наталія Остапченко в ході перебування в Коростенському районі побувала в центрі масової вакцинації м. Овруч. ВІДЕО

Дата: 03.08.2021 12:24

Під час брифінгу із журналістами заступник голови Житомирської ОДА наголосила на важливості вакцинації для всіх жителів Житомирської області, а особливо, напередодні нового навчального року, вакцинації педагогічних працівників.

В поїздці до Овруча представників Житомирської ОДА супроводжував голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк. Ознайомив з роботою центру масової вакцинації міський голова м. Овруч Іван Коруд.

Детальніше у відео.

Нагадаємо також Наталія Остапченко сьогодні перевірила роботу центру вакцинації в м. Коростень та ознайомилась зі станом справ у відділенні екстренної медицини Коростенської міської лікарні.

Відзначимо, що на сьогоднішній день вакцинуватись від COVID-19 може кожен охочий. Для цього необхідно звернутись до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги.