09 Травня, 2021 р., 09:36
8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В Коростенському районі відбулись урочисті мітинги, покладання квітів з нагоди цих пам’ятних дат.
08 Травня, 2021 р., 10:11
6 травня у зоні проведення ООС від вогнепального поранення трагічно загинув коростенець, випускник НВК 12 2013 року Сергій Коробцов. Влітку йому було б 23 роки.
08 Травня, 2021 р., 10:05
З 5 травня в Житомирській області скасовано червоний рівень епідемічної небезпеки. На сьогодні Житомирська область перебуває у «помаранчевій» епідемічній зоні.
08 Травня, 2021 р., 09:56
Напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для учнів 5-б класу Лугинської гімназії був проведений незвичайний "Урок звитяги".
08 Травня, 2021 р., 09:40
7 травня голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською, її заступницею Оленою Харченко, головою Коростенської районної ради ветеранів Миколою Фещенко, головою Горщикіської територіальної громади Олексієм Туровським, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської громади Зоєю Сапотніцькою мав приємну нагоду завітати до Горщиківської територіальної громади та привітати з перемогою у 6-ому дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» гурт «Намисто».
07 Травня, 2021 р., 15:50
Вакцинація – це один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 60% населення імунізувалися.
07 Травня, 2021 р., 15:08
Сьогодні, 7 травня,  напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, її заступниця Олена Харченко, голова Коростенської районної ради ветеранів Микола Фещенко, керівник гуманітарного штабу ГО «Добротвор» Валентина Сиромятнікова відвідали ветеранів, ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни, які проживають на території Коростенщини.
07 Травня, 2021 р., 14:07
Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та ГО «Ліга інвестиційного розвитку України» започатковують спільний проєкт щодо підготовки спеціалістів інвестиційних офісів (інвестиційні няні) – найнеобхідніших на сьогодні працівників сфери фандрайзингу для залучення інвестицій у вітчизняні проєкти. Через відсутність інвестицій Україна має найгірший в Європі рівень підготовки інвестиційних проєктів, що негативно впливає на весь інвестиційний клімат країни.
07 Травня, 2021 р., 14:00