29 Березня, 2024 р., 08:29
Слава Україні! Розпочалася сімсот шістдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
28 Березня, 2024 р., 12:41
З 1 квітня зросте компенсація роботодавцям за працевлаштування певних категорій громадян. Розмір виплат зміниться у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати в Україні до 8 тис. гривень.
28 Березня, 2024 р., 12:32
Центр та Кібердепартамент СБУ виявили мережу інструментів поширення ворожої дезінформації у TikTok.
28 Березня, 2024 р., 11:44
Якщо ви не згодні з рішенням медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), є можливість його оскаржити. Для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до тієї ж самої або до центральної чи обласної комісії. Детальніше, як це зробити, – дивіться інфографіку.
28 Березня, 2024 р., 09:00
Житомирщина вшановує пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
28 Березня, 2024 р., 08:35
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.03.24 орієнтовно склали:
28 Березня, 2024 р., 08:32
Слава Україні! Розпочалася сімсот шістдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
27 Березня, 2024 р., 19:30
Відвідав з робочим візитом Малинський фаховий коледж з нагоди відкриття Кваліфікаційного центру, який став першим в Житомирській області та в Україні за професіями "Лісоруб 5 розряду", "Вальник 6 розряду" і електронного інтерактивного тиру.