Підприємництво

23 Травня, 2023 р., 13:30
Український фонд стартапів спільно з Міністерством цифрової трансформації запускає програму грантової підтримки проєктів подвійного призначення задля підвищення обороноздатності країни та пришвидшення післявоєнної відбудови.
22 Травня, 2023 р., 13:22
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів.
21 Квітня, 2023 р., 10:46
Із метою активізації ситуації на ринку праці в області з 2022 року реалізуються державні програми стимулювання підприємництва та створення робочих місць, зокрема шляхом надання безповоротної державної допомоги у формі мікрогранту на започаткування чи розвиток бізнесу за умови створення щонайменше одного робочого місця.
16 Лютого, 2023 р., 13:16
1. Стартувала нова хвиля подачі заяв на урядову програму мікрогрантів Єробота.
15 Лютого, 2023 р., 16:06
Програма доступного фінансування для експортерів під час війни «Кредити на виконання зовнішньоекономічних договорів за спрощеною процедурою» допоможе українським виробникам вийти на нові ринки й стати конкурентними.
15 Лютого, 2023 р., 16:03
Кредит до 60 млн грн будь-якому українському підприємству під 0% на час воєнного стану за програмою «5-7-9%»
15 Лютого, 2023 р., 15:58
З 1 лютого українці, можуть отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу та подавати заявки на першу цього року хвилю програми “Власна справа”.
27 Січня, 2023 р., 13:09
Понад 300 мікро- та малих підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій на території України, отримають гранти на відновлення в межах реалізації проєкту «Розвиток малого та середнього підприємництва: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».