27 Жовтня, 2023 р., 08:00
   Сьогодні, 27 жовтня, все світове українство відзначає День української писемності та мови. Зараз вона бринить повсюди. Україномовні пісні, книги, ефірне мовлення, кіно – це цікаво, талановито, креативно.
15 Жовтня, 2023 р., 08:00
15 жовтня в Україні і світі святкують День працівників харчової промисловості. Це свято стосується всіх, хто задіяний у харчовому виробництві.
08 Жовтня, 2023 р., 09:00
В цей день хочу привітати всіх працівників санітарно-епідеміологічної служби України, які щодня дбають про здоров’я та благополуччя наших громадян.
08 Жовтня, 2023 р., 08:00
Шановні юристи та працівники юридичної сфери!
01 Жовтня, 2023 р., 13:51
1 жовтня, цього ж дня також відзначають церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди допомагала нашим воїнам.
01 Жовтня, 2023 р., 13:48
1 жовтня - дуже особлива дата. В цей день у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
17 Вересня, 2023 р., 10:00
17 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна святкує День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім’ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.
17 Вересня, 2023 р., 09:00
        Є така робота - ліс захищати. Працівники лісу роблять все необхідне для розвитку економіки регіону, зміцнення рідної землі. Лісівники оберігають державний лісовий фонд, забезпечують вітчизняного товаровиробника сировиною, постійно підвищується ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва.
17 Вересня, 2023 р., 08:00
Щорічно 17 вересня відзначається День рятівника України. У цю дату привітання отримують всі співробітники Міністерства надзвичайних ситуацій: фахівці з аварійно-рятувальних і пошукових робіт, сапери, водолази, пожежники і ліквідатори аварій.