Вітання

04 Вересня, 2021 р., 08:00
Свій день народження сьогодні відзначає голова Гладковицької територіальної громади - Микола Буховець.
02 Вересня, 2021 р., 10:56
Свій день народження сьогодні відзначає молодий, відповідальний, креативний керівник, голова Горщиківської територіальної громади Коростенського району - Олексій Туровський.
02 Вересня, 2021 р., 09:59
Шановні працівники нотаріату! Щиро вітаємо вас з професійним святом!
01 Вересня, 2021 р., 07:58
Щиро вітаємо вас із Днем знань, початком нового навчального року!
24 Серпня, 2021 р., 08:00
Цьогоріч День незалежності проходить під гаслом: "Ти у мене єдина". Саме тому сьогодні ми, об’єднані в одну велику дружню родину - великий Коростенський район, бажаємо всім і кожному миру, щастя, добра, взаємоповаги, взаєморозуміння. Хай береже Господь Бог нашу Україну та українців!
23 Серпня, 2021 р., 09:39
з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ої річниці незалежності України
19 Серпня, 2021 р., 13:39
Бджолярів з давних-давен шанували на українській землі. Протягом століть виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим господарям.
19 Серпня, 2021 р., 09:31
Сьогодні хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, радості, міцного здоров'я і всіх благ!
17 Серпня, 2021 р., 10:09
Сьогодні свій 35-й День народження відзначає надзвичайно відповідальний, чесний, мудрий керівник, людина слова, людина з великим та чуйним серцем, голова Малинської територіальної громади Коростенського району - Олександр Григорович Ситайло.
08 Серпня, 2021 р., 09:51
Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини . У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, - віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна наполеглива праця.