16 Вересня, 2023 р., 09:00
Історія Дня фармацевтичного працівника в Україні розпочалася у 1999 році.
14 Вересня, 2023 р., 09:00
Танкові підрозділи щодня виконують надскладні бойові завдання, завжди на передовій, завжди готові знищувати ворога. Воїни-танкісти йдуть на прорив, ведуть запеклі бої, демонструючи сміливість і професіоналізм.
10 Вересня, 2023 р., 08:10
Нові підходи до вирішення існуючих проблем і сучасний стиль роботи колективів підприємств в умовах військового стану допомагають ефективно вирішувати поставлені державою завдання національної безпеки, надавати високоякісні послуги населенню та споживачам.
10 Вересня, 2023 р., 08:00
Сьогодні в Україні відзначається День танкістів, встановлений згідно з Указом Президента від 29 серпня 1997 року у другу неділю вересня.
09 Вересня, 2023 р., 08:10
Шановні спортсмени, ветерани спорту, вчителі фізичного виховання, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, вболівальники!
09 Вересня, 2023 р., 08:00
         Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.
08 Вересня, 2023 р., 08:00
Щороку 8 вересня весь світ відзначає Міжнародний день солідарності журналістів. Вітаю з цим святом усіх працівників засобів масової інформації! Консолідуючи свої зусилля, ви сприяєте розвитку демократії нашого суспільства, його подальшому поступу вперед.
07 Вересня, 2023 р., 08:00
День воєнної розвідки був встановлений Указом Президента України 7 вересня 2022 року.
03 Вересня, 2023 р., 07:00
Вітаю Вас з професійним святом – Днем підприємця! Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.
02 Вересня, 2023 р., 08:04
Громадський інститут нотаріальної діяльності є невід’ємною частиною