Вітання

27 Вересня, 2021 р., 09:18
Щорічно 27 вересня по всьому світу відзначають День туризму, який у свій час, а саме в 1979 році був заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в одному з іспанських невеликих містечок — Торремоліно.
22 Вересня, 2021 р., 10:30
Доpогi ветеpaни! Безмежнa вдячнiсть вaм зa здобуту доpогою цiною пеpемогу, зa paтний подвиг i сaмопожеpтву, зa тяжку пpaцю в повоєннi pоки, зa бaтькiвську пiдтpимку в pозбудовi незaлежної Укpaїни.
21 Вересня, 2021 р., 08:00
21 вересня свій день народження відзначає голова Коростенської районної ради - Юлія Олександрівна Гаєвська.
19 Вересня, 2021 р., 09:06
День працівників лісу – це професійне свято відзначають не тільки фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, целюлозно-паперових, деревообробних підприємств, але і всі ті, хто з любов'ю і повагою ставиться до лісу.
19 Вересня, 2021 р., 09:00
Шановні працівники лісу! З нагоди професійного свята прийміть найщиріші побажання добра, щастя і злагоди.
18 Вересня, 2021 р., 12:04
18 та 19 вересня свято – День міста відзначають міста Малин - 1130 років, Овруч – 1075 років та селище Лугини – 415 років.
18 Вересня, 2021 р., 08:00
Ваша робота – важлива складова лікувального процесу, оскільки від вас багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних препаратів. Завдяки вам фармацевтична галузь успішно розвивається і трансформується, з’являються сучасні якісні лікарські засоби, нові способи захисту їх від підробок.
17 Вересня, 2021 р., 06:59
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника!
11 Вересня, 2021 р., 07:47
Шановні спортсмени, тренери, ветерани, усі фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху! Вітаю вас з професійним святом — Днем фізичної культури та спорту України — святом, яке у нашій країні традиційно святкують у другу суботу вересня.
06 Вересня, 2021 р., 10:42
Саме 6 вересня 2012 року Верховна Рада прийняла закон “Про адмінпослуги”, тому професійне свято отримало таку дату.