Центр зайнятості

05 Липня, 2023 р., 10:12
У середу, 5 липня о 15:00, Житомирський обласний центр зайнятості проведе онлайн-консультацію щодо отримання мікрогрантів.
21 Червня, 2023 р., 09:37
Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
31 Травня, 2023 р., 16:13
31 травня 2023 року в приміщенні Коростенської філії ЖОЦЗ відбулася зустріч директора Михайла Противня з учасниками бойових дій, за участю першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергія Кириченка.
03 Березня, 2023 р., 13:58
Внутрішньо переміщені особи, звільнені зі служби військовослужбовці, учасники бойових дій та люди віком 45-60 років на основі вже здобутих ступенів бакалавра або магістра мають можливість пройти підготовку за затребуваними на ринку праці спеціальностями.
17 Січня, 2023 р., 10:27
Консультації з питань роботи, можливостей працевлаштування, реєстрації та отримання статусу безробітного можна отримати:
21 Листопада, 2022 р., 11:14
Шановні роботодавці! З вересня 2022 року розпочав роботу Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua), завдяки спільним зусиллям Міністерство економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua - сайт з пошуку роботи, ua.Jooble.org).
15 Вересня, 2022 р., 11:11
Роботодавці Житомира, Коростеня, Бердичева, Новограда-Волинського, Андрушівщини, Овруччини, Ружинщини, Малинщини та Черняхівщини кличуть на роботу слюсарів із заробітною платою – до 18000 грн.