Центр зайнятості

22 Лютого, 2024 р., 09:06
Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу, що з 27.12.2023 року було внесено зміни в Постанову №331 від 20.03.2022 року надання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
16 Січня, 2024 р., 18:00
Сьогодні відбулася робоча зустріч з начальниками управлінь та відділів Коростенської районної військової адміністрації та керівництва Коростенської філії Житомирського ОЦЗ. В ході зустрічі були обговорені результати реалізації активних форм зайнятості в 2023 році та ситуація на ринку праці Коростенщини, можливості служби зайнятості в реалізації політики зайнятості та соціально – економічний стан району.
22 Грудня, 2023 р., 16:18
 ГО «Нові Українські Наративи» запускає інноваційну навчальну програму – «Зміст»,  щоб допомогти внутрішньо переміщеним жінкам знайти свій шлях у новому житті.
13 Грудня, 2023 р., 14:05
          Начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой на робочій зустрічі з представниками Коростенського міського центру зайнятості обговорили актуальні питання, зокрема, про необхідність створення нових робочих місць через грантові програми.
08 Грудня, 2023 р., 10:51
Головною метою є поередження, усунення порушень трудового законодавства.
17 Листопада, 2023 р., 12:35
Внутрішньо переміщені особи мають можливість отримати допомогу від держави з працевлаштування.
30 Жовтня, 2023 р., 13:54
Впродовж листопада 2023 року  Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України за підтримки Helvetas Swiss Intercooperation проводить опитування роботодавців з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках.
02 Жовтня, 2023 р., 11:21
Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці, – роз’яснюємо нижче.
20 Вересня, 2023 р., 15:23
 Станом на вересень 2023 року Житомирська обласна служба зайнятості видала 551 ваучер жителям області для оплати навчання за актуальними нині професіями та спеціальностями. Це 9-й результат серед регіонів України.