Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності

12 Серпня, 2021 р., 13:52
12 серпня начальником відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської районної державної адміністрації Наталією Бузнею було проведено онлайн-нараду з питання впровадження геоінформаційної системи містобудівного кадастру на рівнях: район-громада.
08 Червня, 2021 р., 16:14
27.05.2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-ІХ, яким внесені зміни до абзацу другого частини другої ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в якому передбачено, що затвердження детального плану території за межами населених пунктів та внесення змін до нього здійснюються на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради.
14 Травня, 2021 р., 12:15
Асоціація управителів житла активно працює над формуванням та розвитком конкурентного і професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.
29 Грудня, 2020 р., 11:50
За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві керівництво йорданської мережі супермаркетів “Cozmo” зацікавлене у розширенні номенклатури товарів українського виробництва, зокрема, за рахунок: органічних продуктів, меду, виробів із м’яса, грибів різних видів (в тому числі сушених), ягід різних видів, твердих сирів. Крім того, аналіз товарів, що продаються у вказаній мережі, свідчить про можливість пропонувати крупи (особливо крупу гречану) ,вироби зі свинини, алкоголь.
10 Грудня, 2020 р., 15:50
За інформацією управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації інформує про те, що відповідно до ст.17 Закону України «Про відходи», суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку до 20 лютого подавати декларацію про відходи за формою згідно з додатком до постанови від 18 лютого 2016 р. №118 та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.
02 Листопада, 2020 р., 10:41
Проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» Мінрегіону передбачено бюджетну програму КПКВ 2761070 «Державний фонд регіонального розвитку» обсягом 9 360 000,0 тис.грн.
19 Жовтня, 2020 р., 12:14
До 3 листопада 2020 року продовжено конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.
15 Жовтня, 2020 р., 15:42
Є підстави вважати, що Україна поступово виходить із кризи. Надходження ПДВ у травні-вересні 2020-го збільшено у півтора раза, у порівнянні з відповідним періодом 2019-го. Податкова ефективність з ПДВ зросла з 2,65% у квітні цього року до 3,4% – у червні. Це найвищий показник за півтора року. Про це Міністр фінансів України Сергій Марченко наголосив в інтерв’ю виданню Mind.
01 Жовтня, 2020 р., 16:17
Оголошується конкурс бізнес-проєктів у рамках реалізації Порядку надання і використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються суб’єктам малого та середнього підприємництва для виплати часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів (далі – Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2019 № 1721 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік» (зі змінами).
10 Серпня, 2020 р., 12:41
З квітня 2020 року стартував проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти.