Книга пам’яті загиблих

29 Квітня, 2023 р., 15:00
Трагічна звістка про загибель воїна-захисника України знову прийшла в Коростенський район. 27 квітня 2023 року під час обстрілу з боку збройних сил ворога поблизу населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області захищаючи волю та незалежність України смертю хоробрих загинув військовослужбовець, сержант, житель міста Малина - Стецюк Олександр Сергійович, 1983 р.н.
27 Квітня, 2023 р., 09:30
З глибоким сумом повідомляємо, що 17 листопада 2022 року виконуючи свій військовий обов'язок по захисту України, її волі та незалежності, на полі бою неподалік населеного пункту Миколаївка Друга Бахмутського району Донецької області загинув справжній патріот рідної землі, солдат, житель села Бовсуни Коростенського району - Рафальський Дмитро Ігорович, 1996 р.н.
25 Квітня, 2023 р., 15:31
В бою за Україну, за її волю, незалежність та суверенність поліг житель села Товкачі Гладковицької територіальної громади, воїн-захисник, справжній патріот своєї держави Андрій Миколайович Тиченок.
21 Квітня, 2023 р., 14:17
Повідомляємо про загибель стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, старшого солдата Абрамова Віталія Олександровича з Іршанської територіальної громади.
20 Квітня, 2023 р., 16:37
17 березня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Топольське Харківської області загинув справжній патріот, син України, мужній чоловік, наш земляк з міста Малина Коростенського району, старший лейтенант, командир розвідувальної роти Віталій Григорович Семенюк, 1970 р.н.
16 Квітня, 2023 р., 21:38
На війні не буває вихідних чи святкових днів. Щоденно наші герої, наші воїни-захисники зі зброєю в руках відвойовують Україну від окупації ворога, від навали нечисті, що принесла горе та біду в наш спільний дім. На жаль, часто ціною власною життя.
10 Квітня, 2023 р., 17:36
Сьогодні, 10 квітня 2023 року, Словечанська громада Коростенського району попрощалась з воїном-захисником, який до останнього свого подиху залишався вірним присязі, вірним своїй країні та своєму народові. Виконуючи бойове завдання загинув житель с. Бігунь Максим Іванович МАЗУР, 1994 р.н.
09 Квітня, 2023 р., 19:00
Гірка звістка про втрату ще одного захисника України, справжнього патріота, одного з найкращих синів нашої землі надійшла сьогодні. 8 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі в м. Бахмут Донецької області під час артилерійського обстрілу противника отримав поранення несумісні з життям солдат з села Слобідка Малинської територіальної громади Коростенського району Андрій Вікторович Костюченко,1990 р.н.
04 Квітня, 2023 р., 18:33
Захищаючи Україну від російських агресорів 1 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи волю та незалежність українського народу, загинув воїн, старший солдат, уродженець села Чехівці Пулинської громади Житомирської області, житель села Бабиничі Народицької територіальної громади Коростенського району - Сергій Володимирович Хоміченко, 1993 р.н.
02 Квітня, 2023 р., 11:28
30 березня 2023 року під час виконання бойового завдання в Мар’їнці Донецької області загинув захисник України, солдат з села Йосипівка Чоповицької територіальної громади – Юрій Іванович Яковенко, 06.05.1998 р.н.