Галявина Громовище

Дата: 23.01.2020 09:18

Загадковою та містичною місциною Коростенщини цікавою для туристів є Галявина Громовище. Це місце наче магніт притягує до себе блискавки під час грози.

Галявина Громовище

ok 02.09.241jpg

Місцеві мешканці під час негоди намагаються оминати його десятою дорогою. Та й взагалі – нечасто навідуються на галявину: вночі над нею не раз помічали дивне світло – у небо піднімається промінь, немов десь під землею вмикається прожектор. У більшості людей це місце викликає неспокій та перепади настрою.

Звучить не надто привабливо? Проте любителям містики і таємниць тут точно має сподобатись!

До речі, аномалію із блискавками вчені пояснюють заниженим електричним опором певних ділянок земної кулі. Це так звані "місця сили", на яких раніше будували капища, поклонялись богам, приносили жертви та бачили чудеса. Тому не дивно, що у 90-х роках минулого століття тут були знайдені кам’яні блоки, бронзова статуя якогось ідола, а також безліч римських та боспорських монет.

Як дістатися до цікавинки? Галявина Громовище розташована біля села Купище. Відстань від райцентру Коростеня до Купища – приблизно 19 кілометрів. Доїхати туди можна автобусом, який відправляється з автовокзалу. Сама галявина розташована на північ від села.