Виїзний прийом громадян керівника апарату в Сингаївській сільській раді

Дата: 23.01.2020 14:04

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, керівником апарату Коростенської районної державної адміністрації Катериною Корчовою сьогодні, 23 січня, в приміщенні Сингаївської сільської ради здійснено виїзний прийом громадян.

Світлина від Коростенська районна державна адміністрація.

За участі голови Сингаївської сільської ради Володимира Антонюка на зустрічі з жителями громади було піднято ряд важливих питань, що стосуються проблем села.

Зокрема, місцевими жителями порушувались питання щодо вивозу сміття, автобусного сполучення, відсутності магазину, закриття амбулаторії та стоматологічного кабінету, довіз учнів до школи, освітлення вулиць, встановлення огорожі навколо кладовища та інші.

Усі звернення взяті на контроль. Про результат їх розгляду заявників буде повідомлено у встановлений чинним законодавством термін.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації