У Житомирській області припинено незаконну діяльність вже 24 АЗС

Дата: 31.01.2020 08:36

У рамках проведення заходів із ліквідації нелегальних АЗС на Житомирщині здійснено перевірку 242 об’єктів. Про це йшлося 30 січня під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко.

Він поінформував присутніх про те, що згідно щотижневого звіту станом на 28 січня в області:

• припинено діяльність  –  24 АЗС;
  • складено адміністративних протоколів – 11;
  • розпочато кримінальних проваджень – 18;
  • вилученого пального 93 тонн, на суму – 2,1 млн грн;
  • нараховано штрафних та фінансових санкцій – 2,3 млн грн;
  • вилучено обладнання на суму – 2,2 млн грн.

Перший заступник голови ОДА також ознайомив учасників засідання з колективним зверненням жителів Житомира щодо будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29, яке направлено для опрацювання відповідним службам.

На засіданні Центру також виступили представники Прокуратури Житомирської області, Головного управління ДФС у Житомирській області та Державної податкової служби у Житомирській області.

Нагадаємо, що Житомирська ОДА запустила «гарячу лінію», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті. Також є реєстр автозаправних станцій за виданими ліцензіями.

Повідомити про розташування незаконних автозаправних станцій можна за телефоном (0412) 47-46-33.

Переглянути зареєстровані на території області АЗС можна ТУТ