Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ

Дата: 06.02.2020 12:14

З метою вивчення, удосконалення та активізації діяльності клубних закладів у сільській місцевості, пошуку нових форм і методів організації та проведення культурно-дозвіллєвих масових заходів, підвищення професійної майстерності серед працівників клубних установ та обміну досвідом на прикінці минулого року відділ культури Коростенської РДА оголосив «Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ району».

Нині триває його фінальний етап. Журі Конкурсу, а це працівники відділу та методисти РБК, вже визначились з переможцями і впорядковують збірник сценаріїв різнопланових культурно-дозвіллєвих масових заходів під назвою «Дух народу в колір заплетем, проростем і піснею, і цвітом!», який стане помічником в роботі клубників району.

Підсумки Конкурсу буде підведено на семінарі-практикумі, якій відбудеться незабаром.

Відділ культури Коростенської РДА