Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює у режимі 24/7

Дата: 24.03.2020 16:33

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, яка функціонує на базі Центру «Ла Страда-Україна», працює у режимі 24/7 – тобто цілодобово, без вихідних та перерв! На «гарячій» лінії надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань пов’язаних з ґендерною дискримінацією та ґендерним насильством попередження та протидії домашнього насильства,  торгівлі людьми, а також щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Звернутися на «гарячу» лінію можна за номерами: 0 800 500 335; 15-47.

Разом з тим повідомляємо що при Коростенському районному центрі соціальних служб працює телефона «гаряча лінія» з питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статті та насильства по відношенню до дітей  щопонеділка з 8.00 до 13.00, тел.: 4-25-62.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту

Тетяна ДІДКІВСЬКА