25 березня - День служби безпеки України

Дата: 25.03.2020 08:00

Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ваша особлива місія, ваше основне призначення – стоятить на сторожі законних інтересів держави і прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал.

Органи Служби безпеки виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю в нашій державі.

Ви заслужили визнання і повагу завдяки своєму високому професіоналізму, мужністю та відвагою. Ми високо цінуємо ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.

З нагоди професійного свята бажаємо всім працівникам та ветеранам Служби безпеки міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та нових професійних успіхів. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, а в родинах панують тепло та затишок! Слава Україні!

З повагою,

голова Коростенської районної