Дата: 25.03.2020 15:45

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2020 року № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 березня 2020 № 68 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування» та з метою дотримання заходів запобігання занесенню і поширенню випадків СОVID-19 на території району з 20 березня поточного року на території району здійснюється комісійне обстеження дотримання вимог карантинного режиму закладами торгівлі.

До роботи залучені представники Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, міськвідділу поліції ГУНП в Житомирськвй області, відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з провоохоронними органами райдержадміністрації.

Власникам та працівникам закладів роз’яснено про необхідність дотримання вимог та відповідальність за порушення норм законодавства. Після підписання зобов’язання, працівникам наголошено, що при порушенні законодавства буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Закликаємо всіх дотримуватись правил гігієни, не залишати домівки без вкрай нагальної потреби!

Відділ з питань

оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з провоохоронними органами райдержадміністрації