Управління регіональної діяльності в умовах карантину працює в штатному режимі

Дата: 01.04.2020 15:00

В умовах пандемії коронавірусу, більшість громадян, задля збереження життя і здоров’я, ізольовані вдома в режимі карантину. Виключення – працівники державних, лікувальних, муніципальних та комунальних закладів.

Стан карантину зумовив адаптацію порядку прийому та консультацій громадян згідно вимог часу й умов пандемії, трансформацію їх у формати онлайн. Прийом громадян обмежений, та заяви, звернення, листування можна залишати на сайті райдержадміністрації, передати по телефону або надіслати електронною поштою.

Так, працівники управління регіональної діяльності Коростенської райдержадміністрації працюють в штатному режимі, забезпечують безперебійну реалізацію функцій і завдань покладених них, законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян, виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та програм охорони довкілля в Коростенському районі.

Продовжується робота по виконанню:

• плану заходів з реалізації Концепції розвитку сільських територій району;
  • обласної комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки;
  • моніторингу орендованих земельних паїв у розрізі переліку орендарів та сільських рад;
  • програми економічного і соціального розвитку Коростенського району.

В межах компетенції, по питанню інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин та заходів щодо їх вилучення з місць накопичення й утилізації.

Здійснюється:

• контроль над ходом виконання сільськогосподарських робіт в агроформуваннях району, зокрема посіву ранніх ярих зернових культур;
  • аналіз рівня інвентаризації земель державної та комунальної власності на території району, за рахунок коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва відповідно до вимог статті 20 Земельного кодексу України;
  • моніторинг, аналіз та систематизацію переліку підприємств/установ/організацій критичної інфраструктури за сферами діяльності, які здійснюють життєзабезпечення населення;
  • аналіз фактичного використання енергоресурсів району, систематизовано інформацію стосовно приладів обліку енергії на об’єктах бюджетної сфери комунальної власності.

Здійснено заходи щодо сприяння співпраці та взаємодії з об’єктами інноваційних структур та виробництва.

Посилено контроль над реєстром суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю продуктами харчування та продукцією першої необхідності в районі;

Систематизовано:

• інформацію для використання у роботі на випадок посилення режиму карантину в області або на окремій території (осередку спалаху) відповідними службами за для оперативного забезпечення дезінфекції транспортних засобів та опрацювання можливості заміни;
  • інформацію щодо можливостей підприємств району збільшення обсягів виробництва в особливий період.

Надіслано:

• звернення до підприємств району з проханням надати лікувальним закладам, а саме: Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» та комунальному некомерційному підприємству «Коростенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської районної ради допомогу у придбанні засобів індивідуального захисту та виробів медичного призначення згідно переліку, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 року № 225 товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацією та ліквідацією спалахів, епідемій та пандемій короновірусної хвороби (COVID-19) на території України;
  • головам виконкомів сільських рад надіслано листи щодо дотримання суб’єктами господарської діяльності заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню спалахів епідемії короновірусної хвороби, з метою дотримання суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності режиму роботи.

Направлено об’єктам підприємництва району розпорядження голови райдержадміністрації від 18.03.2020 №68 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування».

Працівники управління регіональної діяльності Коростенської райдержадміністрації закликають громадян дотримуватись правил карантину та без зайвої потреби не покидати власні оселі. В разі нагальної потреби звернення до управління приймають за номерами телефонів:

4-30-21 – з питань, які стосуються архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та економіки

9-65-60 – з питань, які стосуються інфраструктури, легалізації праці, медицини

9-62-77 – питань у секторі державної реєстрації

та електронною адресою: ekonomika@krstrda.zht.gov.ua, з питань роботи офіційного сайту РДА - zmi@krstrda.zht.gov.ua

Т.в.о. начальника управління регіональної діяльності

Людмила Ходаківська