Продуктові набори від мережі «АТБ» вже почали доставляти до вразливих верств населення Коростенського району

Дата: 04.04.2020 15:24

Першу партію продуктових наборів, які безкоштовно надала Національна мережа продуктових магазинів «АТБ», сьогодні поадресно було доставлено до жителів Коростенського району, а саме в Сингаївську, М.Зубівщинську, Ходаківську, Каленську, Стремигородську, Дідковицьку, Берестовецьку, Сарновицьку, Межиріцьку, Бехівську, Васьковицьку та Михайлівську сільські ради.

Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник Артем Майданик, разом з директором районного Територіального центру соціального обслуговування (НСП) Миколою Мельником, соціальними працівниками району особисто загрузили машини зі складу магазину «АТБ», відвідали людей похилого віку та вручили їм таку необхідну, в період карантину, допомогу.

Нагадаємо, що за попередніми розрахунками соціальним проєктом буде охоплено понад 1 мільйон громадян похилого віку, громадян віком понад 80 років, одиноких громадян, які потребують догляду, та осіб з інвалідністю.

Просимо звернути увагу жителів району! Надання такої допомоги розподілено на кілька етапів, адже кількість наданої продукції досить велика, як і наш район. Тому, хто не отримав продуктовий набір від мережі «АТБ» сьогодні, обов’язково отримає його в найближчий час.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської РДА.