Завтра в Україні стартує інформаційна платформа «Допомога поруч»

Дата: 09.04.2020 14:58

З 10 квітня 2020 року в Україні почне функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч»Відповідне рішення розроблено Міністерством соціальної політики України та прийнято Урядом на засіданні Кабінету Міністрів 8 квітня.

«До реалізації нової соціальної ініціативи будуть залучені представники місцевих органів влади, органи соціального захисту, волонтерські, благодійні та інші громадські організації, соціально відповідальний бізнес. Важливо, що цей соціальний проект буде об’єднувати суспільство. Допомога справді поруч!», – зазначає Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.

Громадяни зможуть звертатися до «гарячих» телефонних ліній, які працюватимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

Нагадаємо, що на Житомирщині працюють «гарячі лінії» для допомоги жителям похилого віку. Список номерів телефонів можна переглянути ТУТ.