Вербна неділя онлайн: дивіться 12 квітня відеотрансляцію богослужіння у Житомирі

Дата: 10.04.2020 16:08

12 квітня християни західного обряду відзначатимуть Воскресіння Христове, а православні та греко-католики — Вербну Неділю.

Суспільний мовник Житомирщини продовжує транслювати богослужіння різних конфесій, аби дати можливість вірянам долучатися до спільної молитви безпечно, перебуваючи вдома.

Тож у неділю, 12 квітня, телеканал UA: ЖИТОМИР транслюватиме наживо богослужіння зі Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної Церкви України міста Житомира з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя).

Початок трансляції – 09:00.

Нагадуємо також, що на обласних телеканалах та у мережі Інтернет буде організовано пряму трансляцію святкових Великодніх богослужінь на Житомирщині. ІНФОГРАФІКА: