Службою у справах дітей та ГО «Промінь любові» було проведено профілактичний рейд в населені пункти району

Дата: 10.04.2020 17:00

Працівниками служби у справах дітей Коростенської РДА 10.04.2020 року спільно з виконавчим директором ГО «Промінь любові» Седляром Олександром Миколайовичем було проведено профілактичний рейд в населені пункти району.

Під час рейду було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, а насамперед у сім’ях з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапляння в складні життєві обставини, та опікунських сім’ях про те, що таке COVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус.

Озвучено правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватися з метою убезпечення від зараження короно вірусом. Також було проведено моніторинг перебування дітей без супроводу дорослих та груп дітей на вулиці, на дитячих та спортивних майданчиках, в інших громадських місцях.

Служба у справах дітей висловлює щиру подяку ГО «Промінь любові» за надану сім’ям благодійну допомогу продуктовими наборами та засобами особистої гігієни.

Олена Онищук,

начальник служби у справах дітей Коростенської РДА