На Житомирщині понад 550 тис. одиниць різних видів засобів індивідуального захисту

Дата: 15.04.2020 12:48

У Житомирській області створений запас засобів індивідуального захисту для медиків, який зберігається на базі спеціального медичного постачання. Наразі засобами захисту забезпечені 12 медзакладів «першої хвилі» у боротьбі з коронавірусом, також зарезервована потрібна кількість на 11 медустанов «другої хвилі». Бригад екстреної медичної допомоги, які можуть здійснювати транспортування пацієнтів з підозрою до визначених лікувальних закладів відповідно до затверджених маршрутів, також забезпечені комплектами для індивідуального захисту.

Про це інформує управління охорони здоров’я ОДА.

Станом на 14.04.2020 в резерві на базі спеціального медичного постачання зберігається:

• маски медичні одноразові – 82 тис. 585 шт.,
  • респіратори (класу захисту FFP2 та інші) – 24 тис. 229 шт.,
  • захисні окуляри – 1 тис. 324 шт.,
  • ізоляційні костюми біозахисту – 7 тис. 416 шт.,
  • рукавички оглядові – 37 тис. 300 шт.,
  • бахіли одноразові – 12 тис. 550 пар.

Також на базі спецмедпостачання є певний запас засобів для дезінфекції на суму 175 тис. 970 грн.

Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації постійно проводиться розподіл засобів індивідуального захисту з урахуванням наявного в закладах матеріального ресурсу та епідеміологічної ситуації.

З усіма керівниками закладів охорони здоров’я регулярно проводяться наради у режимі відеоконференції з актуальних питань.