Звернення голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка з нагоди Великодня

Дата: 18.04.2020 11:00

Шановні жителі Коростенщини!

Щиро вітаємо вас з нагоди великого православного свята – Воскресіння Христового! Величне свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на світлі помисли та добрі справи. Молімося за воїнів, що захищають нас на сході України. Молімося за медичних працівників, які нині роблять все можливе, аби важка недуга, що вирує світом, була переможена.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку. Сьогодні Божа благодать наповнює нас, щоб дати нові сили і зміцнити нашу віру.

Сердечно бажаємо Божого благословення, міцного здоров'я і добробуту в кожну домівку! Щоб переможний дух супроводжував наші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ заради процвітання нашої батьківщини.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації