Шануючи пам’ять колеги, товариша, побратима

Дата: 21.04.2020 10:57

Напередодні Великодня поліцейські Коростенського відділу поліції завітали до оселі родини Євгенії Федорівни та Василя Миколайовича Березюків аби привітати їх зі святом, згадати свого колегу, товариша, побратима Сергія Березюка та вручити його батькам традиційний Великодній кошик.

25-річний Сергій Березюк віддав своє життя під час спроби приборкати нетверезу компанію. Трагічна подія сталась 15 травня 2010 року.

Указом Президента України старшого дільничного інспектора міліції Коростенського міськвідділу УМВС України в Житомирській області, лейтенанта міліції Сергія Васильовича Березюка за мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання службового обов’язку, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ст. На жаль, посмертно.