Володимир Федоренко: Наше головне завдання – надати всебічну підтримку жителям постраждалих від пожеж сіл

Дата: 23.04.2020 07:18

Під час спілкування з постраждалими від пожеж в Овруцькому районі з’ясовано їхні потреби, задоволення яких допоможе їм повернутися до звичного життя.

Про це говорив сьогодні, 22 квітня, перший заступник голови ОДА, керівник оперативного штабу з протидії лісовим пожежам Володимир Федоренко під час наради з керівниками структурних підрозділів та апарату ОДА.

«Із початку масштабних лісових пожеж на півночі нашої області щодня спілкувався з  жителями з постраждалих сіл. Знаю про потреби кожного із них. Наше головне завдання – надати їм всебічну підтримку та допомогти повернутися до своїх сіл», – зазначив Володимир Федоренко.

Окрім питання відновлення постраждалих від пожежі будинків жителів Овруцького району учасники наради обговорили інші можливі напрямки допомоги, зокрема:

• надання юридичних консультацій;
  • придбання насіння та саджанців агрокультур;
  • оздоровлення дітей із постраждалих сімей (після завершення карантину);
  • соціальна підтримка незахищених верств населення – жителів постраждалих сіл.

Крім того, для оперативного вирішення питань постраждалих та для уточнення потреб у допомозі в Овруцькій райдержадміністрації створено «гарячу лінію», що працює з 09.00 до 17.00 за номером телефону (098) 594-16-20.

Нагадуємо, що Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України під патронатом Житомирської облдержадміністрації відкрила рахунок для надання допомоги постраждалим жителям в Овруцькому районі від масштабних лісових пожеж.