Щиро вітаємо з днем народження Аллу Желєзнякову!

Дата: 17.05.2020 09:20

Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає директор КНП "Коростенська центральна районна лікарня" Коростенської районної ради Алла Желєзнякова!

Хочемо від усієї душі привітати Аллу Володимирівну зі святом та щиро побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та Божого благословення у всіх починаннях! Щоб почуття були справжніми, друзі вірними, а Ви — такою ж природною і щасливою!

З днем народження!