Підсумковий брифінг Наталії Остапченко щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області. ВІДЕО

Дата: 29.05.2020 11:49

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 693 осібз яких 20 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 29 травня, на щотижневому підсумковому брифінгу заступниці голови ОДА Наталії Остапченко за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області.

“За минулу добу зафіксовано 20 нових випадків захворювання, з моменту проведення останнього брифінгу – 52 випадки. Всього випадків із наростаючим підсумком – 693. Всього померло 14 людей. Всього одужало 413 осіб, з яких за минулу добу – 21. Також хочу повідомити, що обласний лабораторний центр працює належним чином і черги на дослідження матеріалів з підозрою взагалі немає”, — зазначила Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик проінформував, що кількість осіб, які перебувають на стаціонарному лікуванні, зменшилася та наразі становить 39 людей. 6 пацієнтів проходять лікування у відділеннях інтенсивної терапії.

Зверніть увагу! Керівництво Житомирської ОДА проводитиме підсумкові онлайн-брифінги щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області у понеділок та п’ятницю о 10:30. Кожен може дивитися трансляцію брифінгу в режимі реального часу на сторінці Житомирська ОДА у Фейсбуці.

Представники ЗМІ можуть надсилати запитання у Viber-групу або за номером телефону: (067) 399-23-84.