Уточнення щодо кредитів ЄКТС в освітньому серіалі для держслужбовців

Дата: 01.06.2020 20:09

Міністерство цифрової трансформації повідомляє, що в освітному серіалі «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google» на платформі Дія.Цифрова освіта кількість кредитів, які отримують після перегляду всіх серій освітнього серіалу, становить 0,1 кредита ЄКТС.

Через технічну помилку, було вказано 1 кредит ЄКТС. Просимо вибачення у всіх, хто завершив навчання та чиї очікування ми підвели.

З 2 червня 2020 року всі користувачі будуть отримувати правильні сертифікати із 0,1 кредиту ЄКТС. До 8 червня дані у тих, хто вже отримав сертифікати, будуть змінені.

З будь-яких питань щодо функціонування платформи Дія.Цифрова освіта чи описаної ситуації звертайтесь на номер гарячої лінії 1549 (08:00-20:00) або пишіть на osvita@thedigital.gov.ua

В якості компенсації за незручності анонсуємо безкоштовну серію вебінарів для держслужбовців.

Мінцифра вдячна Національному агентству України з питань державної служби за підтримку освітнього серіалу.