Шановні жителі Ушомирської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 07.06.2020 10:20

Щиро вітаємо вас зі Святою Трійцею та Днем громади!

Це свято об’єднує людей активної життєвої позиції, жителів багатьох населених пунктів Коростенського району, що об’єднались в дружну родину однодумців.

Ваші досягнення на шляху розвитку – це результат спільних зусиль, згуртованої праці керівництва та працівників сільської ради, депутатів, керівників підприємств і організацій, приватних підприємців, кожного з вас, друзі.

Упевнені, що сильна й заможна Ушомирська громада саме завдяки професійними й самовідданими працівниками, справжнім господарям на своїй землі, які здатні вирішувати складні проблеми, реалізовувати заходи з децентралізації влади, брати на себе відповідальність за свої рішення.

Сердечно бажаємо вам міцного здоров`я, достатку й благополуччя, розквіту! Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім сили та наснаги!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації