Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 06 липня щодо ситуації з коронавірусом в області. ВІДЕО

Дата: 06.07.2020 15:49

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1468 осіб, з яких 7 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 06 липня, на щотижневому підсумковому брифінгу щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“З моменту проведення останнього брифінгу підтверджено 34 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Станом на сьогодні 90 пацієнтів знаходяться на стаціонарному лікуванні. Одужало вже 951 особа. Закликаю всіх жителів області і надалі дотримуватися карантинних норм”,  — зазначв Микола Суслик.

Зверніть увагу! Житомирська ОДА проводитиме підсумкові онлайн-брифінги щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області лише у понеділок о 10:30. Кожен може дивитися трансляцію брифінгу в режимі реального часу на сторінці Житомирська ОДА у Фейсбуці.

Представники ЗМІ можуть надсилати запитання не пізніше 10.00 дня проведення брифінгу у Viber-групу або за номером телефону: (067) 399-23-84.