#Велике_будівництво: відремонтований будинок фізкультури «Авангард» у Житомирі зустрічатиме юних спортсменів у новому навчальному році. ФОТОРЕПОРТАЖ

Дата: 19.08.2020 14:47

На Житомирщини триває реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським (Програма).

У рамках Програми у Житомирській області передбачено виконання 107 об’єктів: ремонт/реконструкція 7 приймальних відділень лікарень, будівництво 24 амбулаторій, 11 шкіл, 6 садочків, 6 стадіонів/об’єктів спорту, а також капітальний ремонт 53 об’єктів дорожнього господарства.

Із-поміж 6 об’єктів спорту 4 – перехідні та 2 відібрано за результатами конкурсного відбору ДФРР у 2020 році. Наразі роботи ведуться на усіх 6 об’єктах:

• будинок фізкультури “Авангард” у м.Житомирі;
  • стадіон “Спартак” у м.Житомирі;
  • майновий комплекс КЗ “Житомирський-інтернат для обдарованих дітей” у м.Житомирі;
  • спорткомплекс “Динамо” у м.Радомишлі;
  • стадіон у м.Чуднові;
  • спортивний майданчик у с.Кирдани Овруцького району.
  • 5 об’єктів спорту фінансується з ДФРР, 1 (ліцей-інтернат) – за кошти освітньої субвенції.

Так, підходить до завершення капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

Відповідно до проєкту проведено загально-будівельні роботи, модернізацію інженерних мереж, облаштовано внутрішні приміщення, оздоблено фасади та внутрішні приміщення; здійснено благоустрій території; створено публічний простір.

Нагадаємо, що Житомирщина долучилася до реалізації державного проєкту «Україна – чемпіон!», яким передбачено створення в кожній області об’єкта спортивної інфраструктури, присвяченого видатному сучасному спортсмену чи спортсменам з цього регіону. Так, у Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард» буде створено спортивний простір, присвячений сучасній видатній спортсменці нашої області Юлії Єлістратовій. Також планується, що тематичні інсталяції демонструватимуть досягнення вихованців школи у п’яти видах спорту.

Довідково. За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, кошторисна вартість цього об’єкту – 15,5 млн грн.

Житомирська ДЮСШ «Авангард» входить у десятку кращих спортивних шкіл України. Вихованці школи на різноманітних чемпіонатах України, Європи та світу показують високі спортивні результати.

В «Авангарді» є 6 відділень: плавання, триатлон, дзюдо, сучасне п’ятиборство, спортивна аеробіка, кікбоксинг.

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису