У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Дата: 06.09.2020 08:45

Щиро вітаємо вас, шановні підприємці Коростенського району, з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Особливі слова хочеться сказати на адресу тих підприємців, представникам відповідального бізнесу, які завжди готові прийти на допомогу жителям району в скрутний час, підтримати їх та надати допомогу.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Підприємці нашого району – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного краю.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації