Соціальна робота з сім’ями вразливих груп населення

Дата: 17.09.2020 10:36

Директором районного центру соціальних служб Любов’ю Барановською 16 вересня організовано та проведено виїзд в населені пункти району: Васьковичі, Ходаки, Корма, Новаки, Хотинівка, Розтяжин. До виїзду залучено головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації Катерину Клименко.

Відвідано Новаківський НВК. З директором Ніною Демчук та вчителем початкових класів Світланою Грищенко обговорено стан відвідування навчального закладу дітьми з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З сім’ями вразливих категорій населення проведено соціальну роботу, зокрема, щодо:

• стану готовності сім’ї до повернення в сім’ю дитини із закладу інституційного догляду;
  • придбання житла для багатодітної сім’ї;
  • належного догляду за дітьми, які вже повернуті в біологічні сім’ї із закладів інституційного догляду;
  • відвідування дітьми школи;
  • створення та забезпечення належних умов проживання дітей в сім’ях;
  • працевлаштування членів сім’ї;
  • складено Акт оцінки потреб сім’ї для оформлення соціальних виплат;
  • обговорювалися інші поточні проблеми сімей, намічено подальші кроки щодо їх вирішення.

Соціальні послуги надані сім’ям відповідно до їх потреб, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації наслідків таких обставин.

Коростенський районний центр соціальних служб