12 листопада програма Ради Європи та Мінрегіон презентують соцдослідження щодо децентралізації та реформи місцевого самоврядування

Дата: 12.11.2020 09:18

12 листопада о 15 год. в Українському кризовому медіа центрі (УКМЦ) відбудеться презентація результатів п’ятої хвилі всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування» серед населення України (щорічне проводиться з 2015 року) та третьої хвилі всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування: думки і погляди жителів територіальних громад, які пройшли процес об’єднання в 2015-2018 роках» (щорічне проводиться з 2017 року).

Дослідження проводилися Центром «Соціальні індикатори» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології у серпні-вересні 2020 року на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці та координації з експертами Ради Європи, фахівцями з питань місцевого самоврядування та Міністерством розвитку громад та територій України.

Учасники презентації:

• В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України;
  • Олена Литвиненко, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні;
  • Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології;
  • Антон Грушецький, заступник виконавчого директора Київського міжнародного інституту соціології.

Адреса УКМЦ: м. Київ, вул.Хрещатик,2 (Український дім).

Трансляція наживо – ютюб-канал та фейсбук-сторінка УКМЦ, а також фейсбук-сторінка порталу «Децентралізація».