Дата: 24.11.2020 15:59

Сьогодні в Горщиківській сільській раді відбулось засідання першої установчої сесії депутатів Горщиківської сільської ради VIII скликання, участь в якій взяв і голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк.

На початку засідання про підсумки виборів депутатів Горщиківської сільської ради та Горщиківського сільського голови пристуніх проінформувала голова Горщиківської сільської територіальної виборчої комісії Степанчук І.В.

Відтак, до своїх повноважень приступив голова Горщиківської об’єднаної теритоіальної громади Олексій Туровський та новообрані депутати.

Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк привітав новообраних голову та депутатів Горщиківської сільської ради, побажав їм плідної роботи та подякував всім, хто взяв участь у виборах.

Далі сесія продовжила свою роботу і першими питаннями, що розглядались стало призначення секретаря та старост Горщиківської сільської ради.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації