Щиро вітаємо з днем народження Володимира Арешонкова!

Дата: 17.12.2020 09:00

Сердечно вітаємо зі святом народного депутата України Володимира Юрійовича Арешонкова.

Шановний Володимире Юрійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, свідченням Вашої державницької позиції у справі служіння українському народові.

Ваші високі особисті якості, відповідальність і самовідданість в оновленні Української держави уособлюють в собі високий рівень далекоглядного політика, для якого найвищими критеріями є честь і гідність.

Тож нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я,  невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.

З повагою та від імені колективу

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк.