Подарунки до Нового року!

Дата: 29.12.2020 14:18

Напередодні новорічних та різдвяних свят, працівниками служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації, було проведено рейд до жителів Коростенського району, з метою привітати дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з Новим роком та Різдвом Христовим і щиро побажати миру, добра, злагоди їх родинам, а ще гарних оцінок в школі, вірних друзів та мрій, які збуваються не дивлячись ні на що, вручено солодкі подарунки та продуктові набори.

Служба у справах дітей Коростенської РДА та мешканці району висловлюють слова подяки народному депутату України Володимиру Арешонкову, Коростенській районній раді, ТОВ «Омелянівський кар’єр», ДП «Коростенське лісомисливське господарство», «Коростенський лісгосп АПК», Шведській місії ТНК та ГО «Промінь любові» за виділення солодких новорічних подарунків та продуктових наборів дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.