Гуманітарна допомога була надана жителям кількох сіл Коростенського району. 30.12.2020

Дата: 31.12.2020 11:03

За сприяння та за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку 30 грудня, напередодні новорічних свят, отримали незахищенні верстви населення сіл Іскорость, Домолоч, Розтяжин, Соболівка, Хотинівка,  Шатрище, Грозине, Сингаї, Немирівка, Купеч.

Гуманітарна допомога була отримана Коростенським районним центром соціальних служб для жителів району від норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов» та доставлена особисто директором центру Любов`ю Барановською.

В цьому році гуманітарну допомогу вже отримали жителі сіл Берестовець та Ходаки, Мединівка, Сарновичі, Холосне, Нивки та ЗлобичіКожухівської сільської радиНовина, а також Бехи, Каленське та Мала Зубівщина, Михайлівка та Новаки.

Також, головою районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком та директором районного центру соціальних служб  Любов'ю Барановською було надано гуманітарну допомогу двом дитячим будинкам сімейного типу, що створені в районі.