Протягом вихідних днів рятувальники ліквідували 8 пожеж на території міста і прилеглих населених пунктів

Дата: 12.04.2021 09:48

За повідомленням начальника Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, в основному гасили багаття та залишки сухої рослинності. Однак, мали місце декілька випадків, в результаті яких ліквідовано загоряння господарських будівель та вагончика.

В котре звертаємося до всіх мешканців про те, що категорично забороняється випалювання сухої трави, адже наслідки від цього призводять до знищення вогнем не тільки майна, але й здоров'я оточуючих .

Нагадаємо, що в минулому році під час самостійного гасіння сухостою вогонь забрав життя двох мешканців міста.

Також відзначимо, що Законом заборонено випалювання сухої рослинності у прибережно-захисних зонах: уздовж річок, навколо водойм та на островах; уздовж морів, морських заток і лиманів та на островах у внутрішніх морських водах.

За спалювання сухої трави та листя законом передбачений шраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в’язниці!