З нагоди 35 -ої річниці аварії на ЧАЕС в Коростені пройшло ряд заходів

Дата: 26.04.2021 13:24

Сьогодні, 26 квітня, з нагоди 35 -ої річниці аварії на ЧАЕС, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, ліквідатори-рятувальники, члени їх родин, рятувальники Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області під керівництвом начальника управління, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, представники ЗМІ вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, пожежних, які одними із перших стали в боротьбу з вогнем на ЧАЕС.

"Одними із перших, хто був піднятий по тривозі під час аварії на ЧАЕС, були рятувальники. Саме вони першими потрапили до місця події і героїчно вступили в боротьбу з пожежею на четвертому атомному реакторі.

Сьогодні ми віддаємо шану героям, низько вклоняемось їм та їх родинам! Ваш подвиг, шановні рятувальники, пожежні, назавжди лишається в наших серцях, в наших душах і в нашій пам’яті", - відзначив очільник Коростенського району Юрій Тарасюк.

Також цього дня відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії в центрі міста Коростеня.