Триває Всеукраїнський форум «Україна 30. Гуманітарна політика». ПРОГРАМА. День другий

Дата: 14.07.2021 12:42

Сьогодні, 14 липня, проходить другий заключний день Всеукраїнського форуму «Україна 30. Гуманітарна політика».

Форум відкрив вчора Президент України Володимир Зеленський, який зазначив, що національні спільноти в Україні повинні бути невід’ємною частиною українського суспільства, не втрачаючи своєї самобутності та важливим є спільне вшанування пам’яті з іншими народами, зокрема цьогоріч 29 вересня виповнюються 80-ті роковини від початку масових розстрілів у Бабиному Яру, який є символом Голокосту й великої трагедії на українській землі.

Сьогодні учасники заходу обговорюють питання розвитку та функціонування державної мови, а також її використання у публічному просторі.

Крім того, у центрі уваги будуть положення законів «Про корінні народи України», «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а також нового законопроєкту «Про національні спільноти».

У заході беруть участь представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, інших державних інституцій, Меджлісу кримськотатарського народу, експертного середовища та громадськості.

Стежте за трансляцією на YouTube-каналіyoutube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

А також на Фейсбук-сторінціfacebook.com/Forum.Ukraine30