В Україні з’явився документальний аудіосеріал про торгівлю людьми

Дата: 30.07.2021 18:06

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проєкт застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.

За даними Міжнародної організації міграції, понад 260 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Це лише ті, хто повідомив про це офіційно державним органам.

Національний проєкт із розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта долучився до ініціативи. Якомога більше людей мають дізнатися про освітній продукт, як не потрапити у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми.

Аудіосеріал створений за ініціативи Міністерство внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації та Національна поліція України, а також за підтримки Canada-Ukraine Police Development Project CUPDP. Над виробництвом працювала команда MEGOGO Audio у співпраці з журналістами видання Заборона/

Безоплатно послухати аудіосеріал ???? https://megooo.app.link/tvlrKMtthib