Триденний фестиваль "#Мандруй #Україною" відбувся

Дата: 27.08.2021 15:05

Спеціалісти відділу економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Овруцької міської ради Юлія Корчемна та Оксана Левківська в автентичних костюмах презентували туристичні маршрути Овруцькою громадою. #Овруччина_туристична

На локації майстрів народних промислів область представляв народний художник України Микола Климович.

Житомирщина цього дня дивувала космічною їжею та Мекканоїдом, зразками природних мінералів, овруцькою говіркою та справжніми витворами мистецтва "овруцькою соломкою". Обласний туристичний інформаційний центр спільно з Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської ОДА проводили розіграші сувенірів.

Були представлені Національний музей космонавтики ім. С.П.Корольова, Музей коштовного та декоративного каміння (м.Хорошів) і Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Буханчука.