Коростенський РВ № 1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області прийняв участь у ХІІІ Міжнародному Фестивалі Дерунів

Дата: 07.09.2021 10:49

4 вересня 2021 року у Коростені відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль дерунів. Завдяки плідній співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, начальниця Коростенського РВ № 1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області  підполковник внутрішньої служби Антоніна Ващенко взяла безпосередню участь у дійстві та оцінювала дерунярське триборство, як членкиня журі за номінаціями «Зірка дерунярського мистецтва» та «Дивовижна самобутність» ХІІІ Міжнародного фестивалю.

На святі свою творчу діяльність представили усі місцеві територіальні громади, а також громадські організації. У зв`язку з розширенням меж територіальної юрисдикції Коростенського РВ, фестиваль дав можливість познайомитись в неофіційній обстановці   з представниками новоприєднаної Іршанської ОТГ, запросити до співпраці волонтерів серед громадських організацій і як наслідок попередньо погодити подальшу співпрацю з БФ «ЕЛОХІМ».

Пророблена робота дає змогу підвищити рівень участі неурядового сектора, компетентних та зацікавлених державних органів і установ у наданні послуг суб'єктам пробації та сприяє створенню позитивного іміджу пробації вцілому.